Aktualności

Podziękowania od Szlachetnej Paczki

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością mogę zawiadomić, że w sobotę 8 grudnia przygotowane przez nas dwie „Szlachetne Paczki” dotarły do magazynów w Kościerzynie i w Gdańsku-Brzeźnie, a stamtąd już bezpośrednio do rodzin.

Jeszcze w grudniu dostaniemy obszerne relacje wolontariuszy Paczki z wręczania prezentów, ale już dziś mogę napisać parę słów podsumowania o wynikach i przebiegu naszej Paczki w tym roku.

Przede wszystkim dziękujemy Wszystkim, którzy wsparli akcje na różne sposoby – finansowo, rzeczowo, a także własnym czasem.

Razem, w trzech instytucjach zebraliśmy: 2.990 zł, w tym:

– Muzeum Narodowe w Gdańsku – 1110 zł

– Muzeum Gdańska – 1030 zł

– Biblioteka Gdańska PAN – 850 zł

Bardzo dziękuję kolegom z MNG – Mirkowi i z PAN BG – Anecie za koordynowanie Paczki przez trzy tygodnie w tych instytucjach!

W piątek 7 grudnia po pracy wspólnie pakowaliśmy naszą Paczkę. Segregacja wszystkich rzeczy, podział na rodziny, składanie i pakowanie kartonów, zawijanie w świąteczny papier, wiązanie kokard… w 8-osobowej grupie zajęło nam 6 godzin (16:00-22:00). Dziękuję wszystkim Koleżankom i Kolegom z trzech instytucji za dobry humor, obecność i pomoc!!! Łącznie zapakowaliśmy 80 świątecznych paczek.

Bardzo dziękujemy Wszystkim!

Cieszymy się, że udało się po raz kolejny zintegrować nasze trzy instytucje, a przede wszystkim pomóc w konkretny sposób konkretnym osobom.

Do zobaczenia za rok 😉

 

adminPodziękowania od Szlachetnej Paczki