Aktualności

Oddziały MNG nieczynne od 7 listopada 2020 r. do 31 stycznia 2021 r.

W związku z drugą falą pandemii i podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego zdecydował o czasowym zamknięciu do 31 stycznia 2021 r. dla publiczności instytucji kultury.

Czasowe zamknięcie od 7 listopada 2020 r. do 31 stycznia 2021 r. instytucji kultury, filharmonii, oper, operetek, teatrów, muzeów, kin, domów kultury, bibliotek, galerii sztuki oznacza, że nie będą mogły być w nich organizowane wydarzenia z udziałem publiczności. Nie wyklucza to natomiast prowadzenia – przy uwzględnieniu zasad reżimu sanitarnego, przede wszystkim dystansu społecznego oraz zasłaniania nosa i ust, a także izolacji osób, u których wystąpiło podejrzenie zakażenia – działalności związanej z prowadzeniem prób i przygotowaniem do organizacji wydarzeń artystycznych, pracy zdalnej i udostępniania zbiorów bądź spektakli online. Mogą być również organizowane wydarzenia online bez udziału publiczności.

Prosimy śledzić nasze media społecznościowe i serwis internetowy mng.gda.pl, gdzie będziemy publikować bieżące informacje i wydarzenia kulturalne online zgodnie z poniższym harmonogramem:
Zbiory MNG: www.mng.gda.pl, http://instagram.com/mngdansk – wtorki, czwartki
#zostańwdomu #czytajksiążkiMNG: www.mng.gda.pl, http://www.facebook.com/MuzeumNarodoweGdansk – soboty
Spacery po wystawach MNG: www.mng.gda.pl, http://www.facebook.com/MuzeumNarodoweGdansk – wtorki
Zabawy edukacyjne dla dzieci: www.mng.gda.pl, http://www.facebook.com/MuzeumNarodoweGdansk – poniedziałki, środy, piątki
#zostańwdomu #ćwiczjogęzMNG: www.mng.gda.pl, http://www.facebook.com/MuzeumNarodoweGdansk – czwartki

adminOddziały MNG nieczynne od 7 listopada 2020 r. do 31 stycznia 2021 r.